Apteo med paracetamol 0,5g x 20 tabletek

3.41

Opis

Lek o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym. Produkt leczniczy Paracetamol Apteo Med zawiera w każdej tabletce 500mg paracetamolu. Wskazaniami do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia oraz gorączka np. w przebiegu przeziębienia.
dostępny od ręki